مرکز خرید هایپر مارکت کیش

مرکز خرید هایپر مارکت کیش در خیابان فردوسی کیش واقع شده و از بهترین مراکز خرید کیش به شمار می رود. مرکز خرید هایپر مارکت کیش دارای 8000 متر مربعی مساحت است. در  مرکز خرید هایپر مارکت کیش خرید اجناسی نظیر پوشاک، لوازم برقی، لوازم خانگی، اسباب بازی، لوازم بهداشتی و آرایشی، وسایل تزئینی و زینتی و... عرضه می گردد. میوه، لبنیات، غذا، شوینده و … در مرکز خرید هایپر مارکت کیش ارائه می شود. امکانات و خدمات مدرن و کاملی برای مرکز خرید هایپر مارکت کیش ویژه مسافران تور کیش در نظر گرفته شده است. مرکز خرید هایپر مارکت کیش از ساعت 9 تا 1 بامداد باز می باشد و گردشگران می توانند در این ساعات به مرکز خرید هایپر مارکت کیش مراجعه نمایند.

 

مرکز خرید هایپر مارکت کیش

تصویر مرکز خرید هایپر مارکت کیش

مرکز خرید هایپر مارکت کیش

تصویر مرکز خرید هایپر مارکت کیش

 

مرکز خرید گلستان کیش

مرکز خرید گلستان کیش دارای 65 غرفه می باشد که در زمینی به مساحت 2586 متر مربعی ساخته شده است. گردشگران و مسافران تور کیش می توانند از 2 طبقه این مرکز خرید بازدید کنند. یکی از امکاناتی که برای مرکز خرید گلستان کیش در نظر گرفته شده کافی شاپ است که می توانید بعد از خرید جهت استراحت به آن مراجعه نمایید. نانوایی، آرایشگاه مردانه، قنادی، تره بار، قصابی، سوپر مارکت، غرفه مواد غذایی و... غرفه های مرکز خرید گلستان کیش تشکیل داده اند.

 

مرکز خرید گلستان کیش

تصویر مرکز خرید گلستان کیش

 

مرکز خرید دیپلمات کیش

مرکز خرید دیپلمات کیش از بهترین مراکز خرید در جزیره کیش است که در فاصله ی اندکی از ساحل نیلگون خلیج فارس واقع شده است. مرکز خرید دیپلمات کیش دارای 4000 هزار متر مربع مساحت است که از 5 طبقه تشکیل شده است. دو رستوران بزرگ و شیک در طبقه 5 این مرکز خرید برای مسافران تور کیش در نظر گرفته شده است که در آن انواع غذاهای فرنگی و ایرانی طبخ می شود. در مرکز خرید دیپلمات کیش می توانید اجناسی از بهترین برندهای جهان را خریداری نمایید. مرکز خرید دیپلمات کیش دارای چشم انداز بسیار زیبایی از دریای خلیج فارس می باشد. هتل ها و سایر مراکز خرید در فاصله ی کوتاهی از مرکز خرید دیپلمات کیش واقع شده است.

 

مرکز خرید دیپلمات کیش

تصویر مرکز خرید دیپلمات کیش

 

مرکز خرید صدف کیش

مرکز خرید صدف کیش در سال 1384 و در مجتمع مسکونی صدف کیش تاسیس شده است. 60 غرفه در دو طبقه در این مرکز خرید لحاظ شده است. در طبقه همکف این مرکز خرید مسافران تور کیش می توانند از انواع فروشگاه های موبایل، سوپرمارکت رستوران، املاک، آرایشگاه، کامپیوتر و لپ تاپ، ابزار آلات و یراق، فست فود، قصابی، میوه و تره بار، قنادی، خشکشویی بازدید کنند. در طبقه دوم مرکز خرید صدف کیش نیز فروشگاه های رنت کار، آتلیه، آژانس هواپیمایی، دفتر بیمه و... در نظر گرفته شده است.

 

مرکز خرید صدف کیش

تصویر مرکز خرید صدف کیش

مرکز خرید صدف کیش

تصویر مرکز خرید صدف کیش

 

مرکز خرید پدیده کیش

مرکز خرید پدیده کیش در اوایل جاده جهان کیش و در فاصله ی نزدیکی از رستوران پدیده شاندیز کیش واقع شده و از بهترین و مجهزترین مراکز خرید در کیش محسوب می شود. مرکز خرید پدیده کیش در زمینی به مساحت 11000 متر مربعی واقع شده است. جالب است بدانید این مرکز خرید در 110 روز بنا گشته است که از معماری زیبا و هنرمندانه ای برخوردار می باشد. از جمله ویژگیهای مرکز خرید پدیده کیش که می توان به آن اشاره نمود شامل رستوران، کافی شاپ و اجرای موسیقی زنده، قرعه کشی و ارائه جوایز نفیس از برنامه های شاد و مفرح مرکز خرید پدیده کیش می باشد. در مرکز خرید پدیده کیش انواع کیف، کفش، پوشاک، لوازم خانه، لوازم آرایشی و بهداشتی، مواد غذایی و.... به فروش می رسد. سرویس رفت و برگشت رایگان به این مرکز خرید برای گردشگران تور کیش در نظر گرفته شده است که یکی از بهترین ویژگیهای مرکز خرید پدیده کیش به شمار می رود. این مرکز خرید از ساعت 9:30 تا 22:30 بر روی میهمانان و مسافران باز می باشد.

 

مرکز خرید پدیده کیش

تصویر مرکز خرید پدیده کیش

مرکز خرید پدیده کیش

تصویر مرکز خرید پدیده کیش

مرکز خرید پدیده کیش

تصویر مرکز خرید پدیده کیش